Şölen Event - Çorlu Platin Salon

Yeni hayatınıza atacağınız ilk adımın bir ömür boyunca unutulmaz olması için sizi Çorlu’da yer alan Garden Platin Salon’a bekliyoruz. 800 kişiye kadar yemekli oturma kapasitesiyle size yıllar sonra bile gülümseyerek anımsayacağınız anılar armağan ediyoruz. Düğününüz hayallerinizdeki gibi olsun diye biz buradayız!

Yarı açılıp kapanabilen tavanıyla ferah bir ortam yaratan Platin Salonda sizleri ve değerli misafirlerinizi ağırlamaktan onur duyarız. Sizlere unutamayacağınız bir düğün sözü veriyoruz.

Çiftlerimize tüm hazırlık süresi boyunca eşlik eden uzman ekibimizle sizi ve yakınlarınızı mutlu etmek üzere menü, müzik, fotoğraf-video ve diğer tüm detayları sizin için düşünüyor ve hayata geçiriyoruz.

35 yılı aşkın organizasyon tecrübemizle sizlere hayallerinizdeki düğünü kusursuz bir şekilde gerçekleştirirken size sadece gönül rahatlığıyla “evet” demek kalıyor. Hayatınızın en unutulmaz günü rüya gibi geçsin.

Teklif İste

Mekanlarımızda verilen fiyatların tamamına fotoğraf ve video çekim ücreti dahildir. Bunun için sizden ekstra ücret talep edilmeyecektir.